Logeren bij de boswachter
Wist u dat je ín Nationaal Park Dwingelderveld kunt logeren bij de boswachter? Achter het kantoor van Staatsbosbeheer in Dwingeloo vindt u natuurcamping Lheederzand. Voor rustzoekers en natuurliefhebbers die graag slapen onder de sterren en wakker worden met de roep van een specht of het geritsel van een eekhoorntje.
Moderne sanitairgebouwen
Sommige mensen denken bij een natuurkampeerterrein nog aan koud douchen en zelf schoonmaken. Die tijd is allang voorbij. Camping Lheederzand beschikt vanaf dit kampeerseizoen over twee gloednieuwe sanitairgebouwen. De gebouwen zijn verwarmd en zijn van meer toiletten en douches voorzien dan eerder. De loosplaats voor chemische toiletten is verbeterd. Ook kunt u in speciale kluisjes uw mobiele telefoon opladen en is er een oplaadpunt voor elektrische fietsen. De gevels van de gebouwen zijn bekleed met FSC-gecertificeerd larikshout van Hollands Hout uit de bossen van Staatsbosbeheer. Zie https://www.staatsbosbeheer.nl/zakendoen/hollands-hout
Ontdek de Drentse natuur
Natuurkampeerterrein Lheederzand ligt ín het Nationale Park Dwingelderveld en is daardoor een ideaal startpunt om door de prachtige natuur van Drenthe te fietsen en wandelen. Ontdek het Dwingelderveld: de grote, stille heide. Waar je overigens niet alleen heide vindt, maar ook bossen, jeneverbessen, grafheuvels, vennetjes en Drentse esdorpen. Ook Nationaal Park Drents-Friese Wold is vlakbij. Wie hier wandelt of fietst kijkt zijn ogen uit. De brinkdorpen Lhee en Kraloo laten het Drenthe van vroeger zien. Of ga langs bij een van de schaapskooien in het gebied.
Boek nu
Vana vrijdag 28 maart is natuurcamping Lheederzand weer geopend. Op het heuvelachtige beboste terrein kunt u terecht met uw tent, vouwwagen of camper tot maximaal 8 meter. Alle plekken op dit terrein zijn zonder stroom. Er is een vuurplaats. Terug naar de basis en genieten van wat de natuur je biedt. Ga voor meer informatie en boeken naar de website https://www.logerenbijdeboswachter.nl/natuurkampeerterreinen/lheederzand.

